نوجوانان

دانلود دیتای اورجینال بازی Halo Infinite Multiplayer برای PC فصل دوم

ADMIN-1 ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۴۲۰ ۰
  • انتشار ۲۴ آبان ۱۴۰۰
  • ناشر 343 Industries
  • سبک بتل رویال
  • پلتفرم Steam
  • نسخه Backup Data
  • حجم بازی 26 GB

Halo InfiniteIs Multiplayer May Update (Season 2)

نسخه نهایی  Steam  مخصوص آنلاین و آفلاین  با حجم 26 گیگابایت
Steam Backup


دوره بعدی Halo آغاز می شود! به مناسبت بیستمین سالگرد این فرنچایز، نسخه بتای چند نفره Halo Infinite هم‌اکنون در دسترس است و به صورت رایگان برای ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی قابل پخش است. امروز سفر شخصی خود را در اسپارتان با فصل 1، "قهرمانان دسترسی" آغاز کنید و منتظر رویدادهای آتی با زمان محدود در بازی و جوایز انحصاری باشید. کمپین Halo Infinite اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است و در ۸ دسامبر راه‌اندازی می‌شود.
پویش:
زمانی که همه امیدها از بین می رود و سرنوشت بشریت در تعادل است، مستر چیف آماده مقابله با بی رحم ترین دشمنی است که تا به حال با آن روبرو شده است. وارد زره بزرگترین قهرمان بشریت شوید تا یک ماجراجویی حماسی را تجربه کنید و مقیاس عظیم حلقه هالو را کشف کنید. برای تجربه کمپین، Halo Infinite (کمپین) را خریداری کنید.
چند نفره:
چند نفره افسانه ای، آزاد شده:
بازی چند نفره مشهور Halo بازمی‌گردد، دوباره طراحی شده و به صورت رایگان بازی می‌کند! به‌روزرسانی‌های فصلی تجربه را در طول زمان با رویدادهای منحصربه‌فرد، حالت‌ها و نقشه‌های جدید و محتوای متمرکز بر جامعه تغییر می‌دهند.
عرصه:
Halore با شروع‌های منصفانه، تجهیزات روی نقشه و تیم‌های 4 نفره به ریشه‌های خود باز می‌گردد که تجربه تیراندازی نهایی را ارائه می‌دهد.
نبرد تیم بزرگ:
با ترکیب و تطبیق انواع غنی از سلاح‌ها، وسایل نقلیه و تجهیزات، فرصت‌های مبارزه بی‌پایانی را ایجاد کنید تا ضرب و شتم و سرگرمی تیم بزرگی را تجربه کنید که طیف کامل جعبه شنی Halo را در بر می‌گیرد.
سفارشی سازی اسپارتان:
با یک سیستم شخصی سازی غنی و عمیق بازیکن، اسپارتانی شوید که منحصراً متعلق به خودتان است. به سادگی با بازی کمپین یا چند نفره اقلام آرایشی جدید کسب کنید و کشف کنید. یا برای دریافت جوایز آرایشی بیشتر، یک Battle Pass خریداری کنید که هرگز منقضی نمی‌شود و محتوای جدید را با سرعت خود باز کنید.
تنظیمات و بهینه سازی کامپیوتر:
Halo Infinite برای رایانه شخصی ساخته شده است. از تنظیمات گرافیکی پیشرفته، پشتیبانی فوق عریض/فوق عریض و اتصال سه کلید تا ویژگی هایی مانند مقیاس بندی پویا و نرخ فریم متغیر، Halo Infinite بهترین تجربه Halo در رایانه شخصی تا به امروز است.

سیستم مورد نیاز
سیستم پیشنهادی
CPU
Intel Core i5-4440 AMD Ryzen 5 1600
Intel Core i7-9700K AMD Ryzen 7 3700X
VGA
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti AMD Radeon RX 570
NVIDIA GeForce RTX 2070 AMD Radeon RX 5700 XT
RAM
8 GB
16 GB
HDD
50 GB
50 GB
OS
Windows 10 64-bit
Windows 10 64-bit

دیتای نسخه نهایی استیم  بازی Halo InfiniteIs Multiplayer برای PC

برای ارسال دیدگاه وارد شوید
دیدگاهی ثبت نشده است
بازی‌های آینده
  • ۰۳ خرداد Forspoken
    ۴ روز بعد