جوانان

دانلود بازی Call of Duty: Warzone برای PC آپدیت October

Ali ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ۱۴۰۷ ۰
 • انتشار ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
 • ناشر Activision
 • سبک بتل رویال
 • پلتفرم Battle.net
 • نسخه Backup Data
 • حجم بازی 79 GB

Call of Duty: Warzone October Updated

نسخه نهایی Battle-net بدون کرک با حجم 86 گیگابایت
Battle-net Backup

مهم نیست که تا پیش از تجربه Call of Duty Warzone اهل بتل رویال بوده اید یا خیر. شاید Warzone اولین بتل رویال زندگیتان باشد. شاید هم پیش از آن کاربر ثابت بازی‌هایی مثل Apex Legends، Fortnite و یا حتی PUBG و Blackout بوده اید. نمی خواهم بگویم که بین بتل رویال پلیرهای قدیمی تر با افرادی که تازه روی به این سبک از بازی ها و آن هم با Warzone آورده اند تفاوتی نیست; ولی بین هر دو گروه یک وجه اشتراک وجود دارد: هر دو گروه در این بازی چیزهای جدیدی را تجربه خواهند کرد. در واقع Call of Duty Warzone حتی از نظر اصول و اساس هم، کاملا مشابه با بتل رویال های دیگر نیست. بازی شما را در نقشه وسیع خود رها می کند، اما به همراه ۱۴۹ نفر دیگر که اگر خوش شانس باشید، ۲ نفر هم تیمی هم کنار خود خواهید داشت. اگر هم بد شانس باشید که هم تیمی هایتان پیش از شروع بازی، بازی را ترک کرده و یا با ارور timeout مواجه شده و شما را تک و تنها نگه می دارند. جالب این جاست که با وجود این که در حالت استاندارد، ۱۵۰ نفر بازی را آغاز می کنند، ولی اصلا بعید نیست که شما تا چند دقیقه دشمنی را در مقابل خود نبینید. می پرسید چرا؟ چون نقشه بازی بیش از حد بزرگ است! Call of Duty Warzone در حال حاضر فقط یک مپ دارد ولی خب این مپ، به این سادگی ها تکراری، خسته کننده و یا یکنواخت نمی شود. چرا؟ چون آن قدر بزرگ است که شما پس از چندین ساعت تجربه بازی، باز هم ممکن است نقاطی از آن را کاوش نکرده باشید. این نکته را هم باید همیشه در نظر داشت که تایم و شرایط آب و هوایی بازی ثابت است. خب این موضوع می تواند گاهی اوقات اذیت کننده باشد، به خصوص این که شما ساعت‌ها در یک مپ به بازی کردن خواهید پرداخت و هیچ تنوعی را احساس نخواهید کرد. البته نباید فراموش کرد که هنوز حتی دو هفته هم از انتشار بازی نگذشته و مطمئنا سازندگان، برنامه های زیادی برای پشتیبانی از بازی خود خواهند داشت.

اصولا بازی به این شکل آغاز می شود که شما در یک اسکواد سه نفری سوار بر یک هواپیما هستید و باید با چتر نجات روی زمین فرود بیایید. بازی به صورت رندوم یک لیدر برای تیم سه نفره شما انتخاب می کند و رسم است که لیدر، محل فرود را با مارک کردن مشخص کند. بازیکنان تازه کار احتمالا اولین اشتباه خود را همین جا مرتکب می شوند! نقطه فرود آمدن از دو جهت از اهمیت بالایی برخوردار است. اولا باید سعی کنید در مکانی فرود بیایید که بتوانید بدون زحمت مقدار زیادی آیتم برای خود پیدا کنید. آیتم‌هایی نظیر پول، سلاح، زره و یا احیانا Perk. خوشبختانه چنین آیتم‌هایی در دنیای بازی به وفور یافت می شوند ولی خب اصول گشتن و اصطلاحا Explore را، در فرهنگ لغت بازی Call of Duty Warzone، باید بلد باشید. همچنین محل فرود آمدن شما و به نوعی، استارت بازی شما و اسکوادتان از جهتی دیگر هم حائز اهمیت است. عموما باید سعی کنید که در مناطقی فرود بیایید که خلوت تر هستند. به صورت کلی و روتین وار، هر چه دیرتر دکمه پریدن را فشار دهید، احتمال مواجهه با دشمنان در دقایق ابتدایی بازی کم رنگ تر می شود. خب همین موضوع به شما یک فرصت طلایی می دهد تا تجهیزات مورد نیاز خود را پیدا کرده و برای یک نبرد واقعی خود را آماده کنید. حتی اعضای تیم می توانند پول های خود را روی هم گذاشته و یک Loadout خریداری کنند. به طور کلی تعداد افراد حاضر در هواپیما و تعداد افرادی که پریده اند در گوشه سمت راست بالای تصویر مشخص است. با استناد به اعدادی که آن جا مشاهده می کنید، می توانید بهترین نقطه و زمان را برای پریدن انتخاب کنید. پس از فرود آمدن هم دقیقا در همان نقطه، تعداد افراد زنده، اسکوادهای فعال و Kill‌های شما مشخص خواهند شد. این آمار برای این که بدانید با چه تعداد دشمنی سر و کار دارید و در مجموع اوضاع مپ و بازی از چه قرار است به شما کمک خواهد کرد. طبیعتا قوانین اصولی هر بتل رویالی را هم می دانید و Warzone نیز استثنا نیست. تیمی که در پایان زنده بماند، برنده می شود. اگر محل فرود آمدن خود را درست مشخص کنید و طی همان دقایق ابتدایی بازی کشته نشوید، شانس بالایی برای موفقیت خواهید داشت. خب البته این شانس بالا مشروط بر رعایت کار تیمی است. باید این نکته را در نظر داشته باشید که پلیرهای آنلاین دیگری که در دنیای بازی پخش شده اند، تنها دشمنان شما نیستند. مپ بازی هر چند دقیقه یک بار، محدود و محدودتر می شود. در نهایت کار به جایی می رسد که گاز تمام نقشه را در بر گرفته و اصطلاحا Safe Zone بازی، یک دایره کوچک است. معمولا برنده در چنین شرایطی، آن تیمی است که کامل بوده و هیچ یک از اعضای اسکوادش را از دست نداده باشد.

کار تیمی در بخش بتل رویال بازی Call of Duty Warzone مهم ترین نکته ای است که باید آن را رعایت کنید. بعید می دانم حتی حرفه‌ای ترین بازیکن یک بازی هم بتواند بدون کمک تیمش، در بازی به جایی برسد. در واقع عملا بازی به شکلی طراحی شده که اعضای یک گروه مکمل هم دیگر هستند. شما همواره آرزو می کنید که هم تیمیتان بهترین سلاح ممکن را داشته باشد، به اندازه کافی ضد گلوله با خود حمل کند و حتی پول کافی برای خریدن چیزهایی که می خواهد را داشته باشد. اگر احیانا هم تیمی شما تیر خورده و Down شود، همه تلاش خود را می کنید تا به هر قیمتی که شده وی را نجات دهید یا همان Revive کنید. چنین مسائلی دست به دست هم می دهند تا در دنیای Call of Duty Warzone، هم تیمی شما مثل دوست شما باشد. حتی گاهی اوقات همه امید شما به دو هم تیمی دیگر است. خب معمولا تیم‌هایی که برنده هستند، اعضای اسکوادشان زیاد از هم دور نمی شوند. این موضوع در رابطه با دست کم یک سوم اسکوادهای حاضر در بازی صدق می کند. بنابراین شما دوست ندارید در شرایطی درگیری را آغاز کنید که خودتان تک هستید و باید سه نفر را شکست دهید! حرکت کردن با اسکواد و هماهنگ بودن با هم تیمی ها، چیزی است که باید آن را در Call of Duty Warzone یاد بگیرید. در غیر این صورت محکوم به شکست بوده و کارتان خیلی زود به گولاگ ( در ادامه راجع به این اصطلاح توضیح خواهیم داد ) کشیده می شود. برای این که هدف یا مقصد خود را با هم تیمی های خود به اشتراک بگذارید، می توانید از پینگ استفاده کنید! پینگ در واقع علامتی است که با آن، محل استقرار دشمن، وسیله نقلیه و یا جایی که می خواهید به سمت آن روانه شوید را مشخص می کنید. اتفاقا گرچه خیلی پیش پا افتاده به نظر می رسد، اما استفاده درست از پینگ به طرز وحشتناکی، شانس موفقیت شما را افزایش می دهد. به عنوان مثال در درگیری‌های خود با دشمنان، در صورتی که تنها بوده و دیگر هم تیمی هایتان از شما دور هستند، می توانید با پینگ کردن نیروهای دشمن مکان دقیق آن ها را به دوستان خود اطلاع دهید. به طور کلی در بازی Call of Duty Warzone این چیزهای کوچک و به نظر پیش پا افتاده هستند که در نهایت از تیم شما یک تیم برنده می سازند. در این مسیر البته، داشتن هم تیمی های خوب هم از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر با دوستان خود بازی می کنید که هیچ، در غیر این صورت شانس هم در بازی ( در بحث پیدا کردن اسکواد ) بی تاثیر نخواهد بود.

(منبع: گیمفا)

سیستم مورد نیاز
سیستم پیشنهادی
CPU
Intel Core i3-4340 AMD FX-6300
Intel Core i5-2500K AMD Ryzen 5 1600X
VGA
NVIDIA GeForce GTX 670 AMD Radeon HD 7950
NVIDIA GeForce GTX 1660 AMD Radeon RX 580
RAM
8 GB
12 GB
HDD
175 GB
175 GB
OS
Windows 7 64-bit
Windows 10 64-bit

نسخه آپدیت شده و نهایی 17 مهر ماه  1400 بازی Call of Duty: Warzone 

 • فایل ها را دانلود و سپس آنها را  از حالت فشرده خارج نمایید.
 • برنامه BATTLE.NET را نصب و سپس وارد اکانت خود شوید.
 • روی INSTALL کلیک کرده و مسیر دیتای دانلودی را انتخاب کنید تا دیتا شروع به شناسایی شود.
 • بعد از اتمام شناسایی در صورت انتشار آپدیت بازی شرو به آپدیت می نماید.
 • بعد از اتمام آپدیت بازی را می توانید اجرا  نمایید.

برا تهیه اکانت اورجینال و اشتراکی بازی روی تصویر زیر کلیک نمایید

برای ارسال دیدگاه وارد شوید
دیدگاهی ثبت نشده است
بازی‌های آینده
 • ۱۴ آبان Call of Duty®: Vanguard
  ۱۸ روز بعد
 • ۱۸ آبان Forza Horizon 5
  ۲۲ روز بعد
 • ۲۸ آبان Battlefield 2042
  ۳۲ روز بعد
 • ۳۰ آذر Dying Light 2 Stay Human
  ۶۴ روز بعد
 • ۰۱ بهمن Elden Ring
  ۹۵ روز بعد