جوانان

دانلود نسخه 0XDEADC0DE بازی Evil Dead The Game برای PC

ADMIN-1 ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۳۵۶ ۲
  • انتشار ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • ناشر Saber Interactive
  • سبک اکشن
  • پلتفرم Windows
  • نسخه 0XDEADC0DE
  • حجم بازی 9 GB

Evil Dead The Game (0XDEADC0DE)

نسخه فشرده و کرک شده بازی  با حجم 9 گیگابایت

DODI Repacks

Evil Dead: The Game یک بازی ویدئویی ترسناک بقا بر اساس فرنچایز Evil Dead است. توسط Saber Interactive توسعه و منتشر شده است. این بازی دارای گیم پلی مشترک و نبرد بازیکن در مقابل بازیکن (PvP) است. این بازی همچنین بروس کمپبل در نقش اش ویلیامز، و همچنین دانا دلورنزو در نقش کلی مکسول و ری سانتیاگو در نقش پابلو سایمون بولیوار از مجموعه تلویزیونی Ash vs Evil Dead را به نمایش می گذارد.

Evil Dead: The Game
به جای اش ویلیامز یا دوستانش از فرنچایز نمادین Evil Dead قدم بگذارید و با هم در یک بازی پر شده با اکشن چند نفره بیش از حد co-op و PVP کار کنید! به عنوان تیمی متشکل از چهار بازمانده، کاوش، غارت، مدیریت ترس خود، و یافتن آیتم های کلیدی برای مهر و موم کردن رخنه بین دنیاها در یک بازی با الهام از هر سه فیلم اصلی Evil Dead و همچنین مجموعه تلویزیونی اصلی STARZ Ash vs Evil Dead بازی کنید.
شخصیت های نمادین
با دیالوگ‌های جدیدی که بروس کمپبل و دیگران اجرا می‌کنند، به عنوان شخصیت‌هایی از سراسر جهان مردگان شیطانی، از جمله Ash، Scotty، Lord Arthur، Kelly Maxwell و غیره بازی کنید!
به عنوان خوب یا بد بازی کنید
برای نیروهای خیر بجنگید یا کنترل شیطان کندریان را به دست بگیرید تا خاکستر و دیگران را شکار کنید در حالی که Deadites، اشیاء محیطی و موارد دیگر را در اختیار دارید در حالی که می خواهید روح آنها را ببلعید!
تصاویری خارج از دیوار
چه در حال پاره کردن یک Deadite در 2 با دست اره برقی Ash باشید و چه به عنوان دیو کندریان در سراسر نقشه پرواز می کنید، تصاویر واقعی و گور مبتنی بر فیزیک وحشت را زنده می کند!

اعضای گروه Survivor که همگی انسان هستند باید در یک محیط سندباکس به انجام مأموریت‌های مختلف بپردازند تا موفق شوند بر موجودات اهریمنی پیروز شده و آن‌ها را دور کنند. در همین حال بازیکنانی که در نقش شیاطین گروه Demon قرار دارند باید با استفاده از توانایی‌های اهریمنی خود مانع فعالیت‌ انسان‌ها شوند.

در گروه Survivor، شخصیت‌هایی مانند اش ویلیامز، Scotty و Ed Getley به همراه افراد دیگری حضور دارند که بازیکنان می‌توانند به انتخاب آن‌ها بپردازند. این شخصیت‌ها براساس توانایی‌هایی که دارند در گروه‌های مختلفی مثل لیدر، شکارچی، مبارز و پشتیبان دسته‌بندی می‌شوند. به نظر می‌رسد قدرت‌های اعضای Survivor تنوع خوبی داشته باشد؛ برای مثال Henry the Red می‌تواند به‌طور موقت از وارد شدن آسیب به محافظ و نوار سلامتی خود جلوگیری کند یا شخصیت اش ویلیامز قادر است اهریمنان را از بدن بازماندگان خارج کند. به‌گفته‌ی استودیوی سازنده، بازیکنان می‌توانند مهارت‌ها و قدرت‌های خود را در طول رقابت‌ها ارتقا دهند.

در طرف مقابل، اعضای Demon شامل Warlord ،Puppeteer و Necromancer می‌شوند. Warlord یکی از قدرتمندترین نقش‌های گروه اهریمنان به شمار می‌آید که می‌تواند با جمع‌آوری انرژی‌های شیطانی، اهریمنان مرگباری مثل Henrietta را احضار کند. همچنین اهریمنان می‌توانند با استفاده از عناصر محیطی و تصرف اشیاء مثل اتومبیل‌ها برای شکار اعضای گروه Survivor تلاش کنند.

(منبع: زومجی)

سیستم مورد نیاز
سیستم پیشنهادی
CPU
Intel Core i5-6600 AMD Ryzen 3 2300X
Intel Core i7-7700 AMD Ryzen 5 2600X
VGA
NVIDIA GeForce GTX 1060 AMD Radeon RX 5500
NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti AMD Radeon RX 5600 XT
RAM
8 GB
16 GB
HDD
9 GB
9 GB
OS
Windows 10 64-bit
Windows 10 64-bit

لینک های دانلود مستقیم نسخه DODI Repacks بازی Evil Dead The Game برای PC
رمز فایل ها www.gameshift.ir
برای ارسال دیدگاه وارد شوید
عبدالله 6 روز پیش

ترافیک سایت شما نیم بها محاسبه میشود یا نه ؟

ADMIN-1 5 روز پیش

سلام بله نیم بها و داخلی هستن

بازی‌های آینده
  • ۰۳ خرداد Forspoken
    ۴ روز بعد