جوانان

دانلود بازی Football Manager 2022 برای PC

ADMIN-1 ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ۴۶۳۱ ۰
  • انتشار ۱۷ آبان ۱۴۰۰
  • ناشر Sports Interactive
  • سبک ورزشی
  • پلتفرم Microsoft Store
  • نسخه Backup Data
  • حجم بازی 5 GB

Football Manager 2022

نسخه نهایی Microsoft Store مخصوص آنلاین (کرک نشده) حجم 5 گیگابایت
Microsoft Store Backup

فوتبال فقط بهترین بودن و برنده شدن نیست. این در مورد غلبه بر مشکلات، تحقق رویاهای خود و کسب موفقیت است. جنگیدن در راه رسیدن به قله و شوکه کردن جهان یا بازگشت از لبه پرتگاه - این لحظات شیرین ترین طعم را دارند.
توضیحات بازی
123 لیگ برتر فوتبال در اختیار شما قرار دارد. آیا آنچه را که برای خرج کردن عاقلانه بودجه های کلان (یا کوچک) و هدایت باشگاه خود به اوج بازی لازم است، دارید؟
یک تیم پشتیبان در کلاس جهانی بسازید که می تواند در همه چیز از استخدام تا توسعه بازیکن کمک کند. در حین بررسی چالش های روزمره ای که در مدیریت فوتبال با آن مواجه می شوید، به تخصص آنها تکیه کنید.
پایگاه داده برتر جهانی Football Manager شامل بیش از 500000 بازیکن واقعی برای استعدادهای کشف نشده را بگردید یا تیم خود را از درون بسازید و به افراد بالقوه خود آموزش دهید تا به پتانسیل نهایی خود پی ببرند.
بازی زیبا را به روش خود انجام دهید، و یک هویت فوتبالی در صفحه تاکتیک ایجاد کنید که بازیکنان شما می توانند در آن خرید کنند. این به شما بستگی دارد که سیستمی تولید کنید که بارها و بارها موفقیت را ارائه دهد.
خود را در زیباترین تجربه ما در روز مسابقه غرق کنید و شاهد زنده شدن دیدگاه فوتبالی خود در زمین باشید. همانطور که تیم خود را به سمت شکوه هدایت می کنید، همه تصمیمات کلیدی را بگیرید.
جدید برای این فصل
لبه برنده خود را بیابید
داشبورد سفارشی خود را با آمارهای قدرتمند در Data Hub کاملاً جدید بسازید. از همان معیارها و روش‌های گزارش‌دهی استفاده کنید که باشگاه‌های واقعی برای کمک به تصمیم‌گیری هوشمندانه‌تر تاکتیکی و توسعه بازیکن برای تقویت موفقیت باشگاه خود استفاده می‌کنند.
اصالت در زمین
به لطف موتور انیمیشن بهبودیافته ما، ستاره های خود را ببینید که مهارت های خود را با جزئیات بهتر از همیشه به نمایش می گذارند. سیستم پرس اصلاح شده و تغییرات در وضوح بازیکن به این معنی است که شما می توانید از سوت اول پس از مخالفت برآیید و از جریان معتبرتری در قسمت های بازی بهره مند شوید.
دفاع را به حمله تبدیل کنید
یکی از برترین روندهای تاکتیکی چند فصل اخیر را با نقش جدید واید مرکز دفاع اجرا کنید. چه همیشه طرفدار بازی سه در پشت بوده باشید و چه خود را یک مبتکر طبیعی می بینید، اکنون ابزارهای بیشتری برای غلبه بر مخالفان در تعقیب آن پیروزی های بسیار مهم دارید.

سیستم مورد نیاز
سیستم پیشنهادی
CPU
Intel Core2 Duo E4300 AMD Athlon 64 X2 3600+
Intel Core2 Duo E4300 AMD Athlon 64 X2 3600+
VGA
NVIDIA GeForce 9600M GT AMD Radeon HD 3650
NVIDIA GeForce 9600M GT AMD Radeon HD 3650
RAM
4 GB
4 GB
HDD
7 GB
7 GB
OS
Windows 10 64-bit
Windows 10 64-bit

دیتای منتشر شده توسط مایکروسافت

فرمت دیتای بازی msixvc می باشد.

برای راهنمای آموزش نصب بازی روی تصویر زیر کلیک نمایید

برا تهیه اکانت اورجینال و اشتراکی بازی روی تصویر زیر کلیک نمایید

لینک های دانلود مستقیم بازی Football Manager 2022 برای PC
همه لینک های دانلود سایت نیم بها می باشند
رمز فایل ها www.gameshift.ir
برای ارسال دیدگاه وارد شوید
دیدگاهی ثبت نشده است