نوجوانان

دانلود نسخه فشرده DODI بازی Resident Evil Resistance برای PC

Ali ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۴۷۱ ۰
  • انتشار ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
  • ناشر Capcom
  • سبک اکشن
  • پلتفرم Steam
  • نسخه DODI Repacks
  • حجم بازی 15 GB

Resident Evil Resistance  (DLCs + Multiplayer + MULTi12) 

نسخه فشرده شده بازی همراه با کرک آنلاین با حجم 15 گیگابایت
DODI Repacks

عنوان Resident Evil: Resistance درمورد یک گروه چهار نفره از بازماندگان و تلاش آن‌ها برای بقا است. این تیم، در یک منطقه‌ی پر از راز و معما که توسط یک مغز متفکر طراحی و کنترل می‌شود، زندانی شده‌اند و باید با همکاری یکدیگر و پشت سر گذاشتن تله‌ها و دشمنانی که مغز متفکر در مسیر آن‌ها قرار می‌دهد، معماهای محیط‌های مختلف را حل کرده و نجات یابند. هدف مغز متفکر، جمع آوری اطلاعات در رابطه با واکنش انسان‌ها در رویارویی با ترس‌هایشان است. طبیعتا هدف بازماندگان هم فرار از این آزمایشات سازمان Umbrella می‌باشد.

بازی تنها دارای همین یک مد است که در چهار مپ با نام‌های Abandoned Park ،Downtown ،Research Facility و Casino جریان می‌یابد. در هر مپ، سه منطقه وجود دارد و بازیکنان در هر منطقه، چند دقیقه زمان داشته تا معماها را حل کرده و به محیط بعدی نقل مکان کنند. معماهای بازی بسیار ساده هستند؛ در محیط اول باید سه آیتم را پیدا کرده و در ورودی را باز کنید. در محیط دوم، یک مامور امنیتی که تبدیل به زامبی شده را کشته و با آیتمی که از وی بدست می‌آورید، سه قفلی که در محیط بازی پراکنده شده‌اند را باز می‌کنید تا به محیط بعدی نقل مکان کنید. در منطقه‌ی پایانی نیز باید سه کانتینر را شکسته و به طور کلی از منطقه خارج شوید. در ابتدای بازی، پنج دقیقه زمان به شما داده می‌شود و شما با نحوه‌ی بازی کردن و سرعتی که در یافتن آیتم‌ها دارید، زمان خود را کاهش یا افزایش خواهید داد. به عنوان مثال، کشتن زامبی‌ها زمان شما را افزایش می‌دهد درحالی که اگر مورد ضربه قرار بگیرید و یا کشته شوید، زمان قابل توجهی را از دست خواهید داد.

شخصیت‌های بازی هر کدام توانایی‌ها و قابلیت‌های مجزایی دارند که به همین دلیل همکاری بین آن‌ها برای انجام موفقیت آمیز مرحله، یک امر حیاتی است. به عبارت ساده‌تر، بازی بسیار “هیرو محور” است و بر توانایی‌ها و همکاری‌ شخصیت‌های بازی تمرکز دارد. کرکترهای موجود در Resident Evil: Resistance عبارت‌اند از: ولری (Support – Healing)، ژانوئری (Damage – Hacking)، تایرون (Tank – Brawler)، ساموئل (Damage – Brawler)، مارتین (Support – Traps) و بکا (Damage – Firearms). البته در آینده‌ی نزدیک، شخصیت جیل ولنتاین نیز به بازی اضافه خواهد شد و ممکن است بعدها سایر شخصیت‌های نمادین فرنچایز Resident Evil نیز به مرور به بازی افزوده شوند.

شما در ابتدای بازی باید شخصیت خود را انتخاب کنید و در میان بازی قادر به تغییر آن نیستید. شما همچنین قادر هستید تا چهار توانایی فعال شخصیت مورد نظرتان را انتخاب نمایید؛ که البته در ابتدای بازی، هر شخصیت تنها یک توانایی برای هر چهار قسمت دارد و سایر توانایی‌های فعال را بعدها بدست خواهید آورد. در طول بازی، می‌توانید با استفاده از Umbrella Creditsـهایی (واحد پولی بازی) که از محیط‌ها جمع آوری می‌کنید، لوازم دارویی و اسلحه‌های مختلفی برای کرکتر خودتان خریداری کنید. همانند بخش سینگل‌پلیر، تعداد آیتم‌ها و اسلحه‌هایی که همزمان می‌توانید حمل کنید، محدود هستند و از طرف دیگر، زمان چندانی در بازی ندارید؛ بنابراین پیروزی در هر دور، به شدت وابسته به میزان همکاری و مشارکت بین هم تیمی‌ها می‌باشد.

سیستم مورد نیاز
سیستم پیشنهادی
CPU
Intel Core i5-4460 AMD FX-6300
Intel Core i7-3770 AMD FX-9590
VGA
NVIDIA GeForce GTX 760 AMD Radeon R7 260X
NVIDIA GeForce GTX 1060 AMD Radeon RX 480
RAM
8 GB
8 GB
HDD
50 GB
50 GB
OS
Windows 7 64-bit
Windows 10 64-bit

نسخه موجود در سایت دیتای DLCs + Multiplayer + MULTi12 فشرده شده توسط DODI Repacks میباشد.

مدت زمان نصب بازی حدودا 10 دقیقه

  • پارت ها را اکسترکت کرده.
  • اقدام به نصب بازی نمایید.
  • بعد اتمام نصب میتوانید بازی کنین و از بازی لذت ببرین
لینک های دانلود مستقیم نسخه فشرده بازی Resident Evil Resistance برای PC
رمز فایل ها www.gameshift.ir
برای ارسال دیدگاه وارد شوید
دیدگاهی ثبت نشده است