نوجوانان

دانلود نسخه فشرده بازی Biomutant برای PC

Ali ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ ۱۵۱ ۰
 • انتشار ۰۴ خرداد ۱۴۰۰
 • ناشر Experiment 101
 • سبک اکشن
 • پلتفرم Windows
 • نسخه DODI Repacks
 • حجم بازی 10 GB

Biomutant  (v1.3.0 + Mercenary Class + MULTi14)

نسخه کرک شده بازی توسط DODI Repacks با حجم 10 گیگابایت
DODI Repacks

داستان بایومیوتنت پیرامون دنیایی روایت می‌شود که آثار زیان بار صنعت مواد شیمیایی در آن باعث نابودی زیست بوم مناطق مختلف شده است و اکنون تنها تاثیری از جهان پیشین در آن دیده می‌شود. شما موجودی جهش یافته را کنترل می‌کنید که باید هرلحظه تصمیماتی را برای نجات یا نجات ندادن درخت زندگی بگیرد. سؤال اصلی اینه آیا شما روشنایی را دنبال می‌کنید یا به سراغ تاریکی ‌می‌روید؟‌ داستان و انتخاب‌های بازی تمرکز ویژه‌ای روی دو بعد روشنایی و تاریکی دارد به شکلی که هر زمان برای تصمیم‌های مهم شاهد حضور دو شخصیت لایت و دارک برای پیش‌‌برد داستان هستیم. تقابل کوتاه لایت و دارک در جای خود جذاب است و از طرفی پیش‌آمد‌های داستانی را رقم می‌زند. این تقابل البته که تا پایان بازی جایگاه خود را حفظ می‌کند و بازیکن همواره بین دو راهی قرار می‌گیرد. تاثیر کارمای روشنایی و تاریکی در بازی می‌توانست از یک سری اسکیل‌های انحصاری فراتر برود و بازیکن مانند بازی Red Dead Redemption 2 تاثیر مستقیم تصمیمات را حتی در رفتار NPC‌ها ببیند. اما این تاثیر به مراتب کمتر است. 

بازی در چند خط داستانی دنبال می‌شود. اولین خط داستانی مربوط‌به اتفاقات کودکی شخصیت اصلی است که در جریان آن دشمنی به نام لوپا لوپین به دهکده شخصیت اصلی حمله کرده و ویرانی را به همراه می‌آورد. در کودکی شخصیت اصلی داستان با فلش‌بک‌های کوتاهی برای بازیکن نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید شخصیت اصلی را برای یادگیری هنرهای رزمی، آشنایی با برخی شخصیت‌ها یا پیروزی در مقابل برخی حریفان کنترل کنید. خط دوم داستان اما مربوط‌به ۶ قبیله‌ای است که سه تا از آن‌ها اعتقاد به نجات درخت زندگی و کشتن ورلد ایترها دارند و سه تای دیگر ایدئولوژی برتری طبیعت را برای پاکسازی دنیا و شروعی تازه را خط مشی خود قرار داده‌اند. البته باید گفت دومین خط داستانی بازی خود شامل بخش‌های مختلف باتوجه‌به تصمیمات بازیکن می‌شود. 

به‌عنوان مثال درصورتی که یکی از سه قبیله با کارمای روشنایی را انتخاب کنید می‌توانید هدف اتحاد بین تمام قبایل را برای رویارویی با ورلد ایترها در پیش‌ بگیرید. از طرفی در صورتی که به‌دنبال قبایل با کارمای تاریک برید حتی گاهی مجبور به کشتن مردمان بی‌گناه یا سیفوی سایر قبائل خواهید شد. سیفو یا رئیس هر قبیله رابط اصلی بازیکن با هر قبیله محسوب می‌شود و به مرور برای پیوند قوی‌تر شما با قبلیه، سلاح‌های منحصربه‌فردی را به بازیکن هدیه می‌دهد.  اینکه می‌خواهید بعد از استعمار منطقه یکی از قبایل، با رئیس قبیله متحد بشوید یا آن را اسیر کنید، تصمیمی است که شما باید بگیرید. البته اگر خیلی دل تاریکی داشته باشید، حتی می‌توانید رئیس قبیله را بکشید.

بایومیوتنت در روند داستان به‌طور خاص از بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild الهاماتی گرفته است. فرضا دنیای بازی چهار باس اصلی به نام ورلد ایتر دارد که در حال ازبین‌بردن درخت زندگی هستند و تصمیم کشتن یا نکشتن ورلد ایتر ها برعهده بازیکن گذاشته شده است. در مجموع بازی بایومیتونت داستانی خوب و با پایان‌بندی قابل قبول دارد و می‌تواند در آخر به سوالات بازیکن پیرامون دنیای بازی تاحد زیاد پاسخ بدهد.

بازی Biomutant روایت داستانی در حد و اندازه بازی‌های بزرگ نقش‌آفرینی ندارد، اما توانسته با حفظ ارزش تکرار بالای خوددر نیو گیم پلاس، دست بازیکن را برای انتخاب‌های مختلف آزاد بذارد. حالت نیو گیم‌پلاس بازی درکنار حفظ سلاح‌ها و آیتم‌های پیدا شده توسط بازیکن، داستان را از درخت زندگی آغاز می‌کند و بازیکن مجبور نیست تا دوباره ابتدای بازی را تجربه کند. این تصمیم راه را برای انتخاب یکی دیگر از قبایل و همچنین پیش بردن داستان در جهت عکس خط اصلی آسان‌تر می‌کند. 

(منبع: زومجی)

سیستم مورد نیاز
سیستم پیشنهادی
CPU
Intel Core i5-4690K AMD FX-8350
Intel Core i7-6700 AMD Ryzen 5 1600
VGA
NVIDIA GeForce GTX 960 AMD Radeon R9 380
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti AMD Radeon RX 590
RAM
8 GB
16 GB
HDD
25 GB
25 GB
OS
Windows 7 64-bit
Windows 10 64-bit

نسخه فشرده بازی کرک شده توسط DODI Repacks:

Repack Features

Based on BIOMUTANT-CODEX ISO Release: codex-biomutant.iso (14.5 GB)
Game version: v1.3.0
DLCs Mercenary Class
Languages : MULTi14
Audio: MULTi10
Language can be changed in game settings menu
Repack Size : 9.7 GB
Final Size : 26 GB
Lossless repack , Nothing removed OR re-encoded
Install Time : 3 – 8  mins
Repack By DODI

 • پارت ها را اکسترکت کرده.
 • اقدام به نصب بازی نمایید.
 • بعد اتمام نصب میتوانید بازی کنین و از بازی لذت ببرین
برای ارسال دیدگاه وارد شوید
دیدگاهی ثبت نشده است
بازی‌های آینده
 • ۲۵ تیر F1 2021
  ۳۱ روز بعد
 • ۰۹ شهریور New World
  ۷۷ روز بعد
 • ۱۵ مهر Far Cry 6
  ۱۱۴ روز بعد
 • ۳۰ مهر Battlefield 2042
  ۱۲۹ روز بعد
 • ۱۸ آبان Forza Horizon 5
  ۱۴۷ روز بعد