جوانان

دانلود نسخه فشرده شده بازی Yakuza 6: The Song of Life برای PC

Ali ۰۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱۳ ۰
  • انتشار ۰۴ فروردین ۱۴۰۰
  • ناشر Sega
  • سبک اکشن
  • پلتفرم Windows
  • نسخه DODI Repacks
  • حجم بازی 27 GB

Yakuza 6: The Song of Life  (v1.0.12.0 + DLC + MULTi3)

نسخه فشرده شده DODI Repacks با حجم 27 گیگابایت
DODI Repacks

داستان بازی Yakuza 6: Song of Life، درست پس از پنجمین نسخه از این سری شروع می‌شود. کازوما کریو، پس از درگیری‌ و مبارزاتش شدیدا زخمی شده است و راهی بیمارستان می‌شود. پس از مدتی پلیس و ماموران امنیتی وارد بیمارستان می‌شوند تا کازوما را برای جرم‌هایی که انجام داده است، دستگیر کنند. حال Dragon of Dogima دو راه چاره بیشتر ندارد؛ یا باید مدام در حال فرار کردن باشد یا اینکه سه سال زندان را قبول کند و پس از آن، زندگی آرامی را در کنار هاراکو، دختر خوانده‌اش، تجربه کند. مشکل از جایی شروع می‌شود که اخبار و حواشی حول هاراکو گریبان‌گیر دوستان‌اش در یتیم خانه‌ای می‌شود که وی با کازوما آن را راه‌اندازی کرده بودند. از این‌رو تصمیم می‌گیرد از آن‌ها دور شود و زندگی جدیدی را آغاز کند. پس از سه سال که کازوما از زندان بیرون می‌آید، متوجه ناپدید شدن هاراکو می‌شود و در می‌یابد که وی صاحب بچه‌ای به نام هاراتو است.

از نظر گیم‌پلی بازی Yakuza 6: Song of Life دستخوش تغییراتی شده است که خب این تغییرات آن چنان به نفع بازی تمام نشده‌اند. بازی Yakuza 6 در ظاهر یک بازی جهان‌باز است که در آن می‌توانید مراحل اصلی و فرعی را که برای‌تان تدارک دیده شده است انجام دهید و در کنارش، یک سری فعالیت‌های مختلف نیز برای بازیکنان تدارک دیده شده است. در اولین قدم، دنیای بازی Yakuza 6‌ آن چنان بزرگ نیست که شما را درگیر خود کند. البته این وسط این نکته را بگویم که محله کامورچو و هیروشیما آن چنان محله‌های بزرگی نیستند اما، در دنیای بازی Yakuza 6 محیط‌های دیگری نیز وجود دارند که صرفا در جریان ماموریت‌های اصلی پا به آن‌ها خواهید گذاشت و دسترسی آزادانه‌ای به آن‌ها ندارید. با اینکه سگا سعی کرده است شالوده و پایه و اساس سری یاکوزا در شهر گردی را رعایت کند اما وقت آن رسیده بود که دستی به سر و روی سری Yakuza بکشد تا کاربران بتوانند بهتر از قبل با آن ارتباط برقرار کنند. مورد دیگر، که بزرگ‌ترین عیب بازی Yakuza 6 به‌حساب می‌آید، به سیستم مبارزاتی بازی بر می‌گردد که از نظر فنی با مشکلاتی مواجه است. در بازی Yakuza 0 و بازی Yakuza Kiwami، سیستم مبارزات به بهترین شکل ممکن طراحی شده بودند و کاربران به‌راحتی می‌توانستند از جاخالی دادن، دفاع و Parry کردن استفاده کنند. حتی در Yauza Kiwami که اولین نسخه از مجموعه یاکوزا است، مبارزات به شکلی طراحی شده‌ بودند که بازیکن چهار شیوه مبارزاتی مختلفی داشت و می‌توانست بین آن‌ها سوییچ کند.

در بازی Yakuza 6 سیستم مبارزاتی همان سیستمی است که در بازی Yakuza 5 نیز مورد استفاده قرار گرفته بود. تنها یک شیوه مبارزه‌ای برای شما در نظر گرفته شده است و سازنده به‌ظاهر قرار بود در این نسخه آن را کامل‌تر و پخته‌تر از قبل کند اما مشکل اینجا است که سگا در این کار موفق نبوده است. در ظاهر سیستم مبارزات نقص خاصی ندارد اما زمانی که پای دفاع و Parry کردن به‌وسط می‌آید، یک خشکی خاص را شاهد هستیم و نحوه کار با آن‌ها آزار دهنده است. همچنین سیستم قفل روی شخصیت در طول مبارزات که آن را با اسم Target Lock می‌شناسیم نیز به هیچ‌وجه خوب کار نشده است و در مبارزات شلوغ، شما را اذیت می‌کند. با این‌حال استفاده از نوار مخصوص کومبوهای مختلف کازوما همانند قبل خوب کار شده است و شاهد حرکات مختلف و متنوعی هستیم. البته، برای آزاد سازی آن‌ها باید به سراغ بخش ارتقای شخصیت کازوما کریو برویم. در بخش ارتقای شخصیت، شما دو بخش مختلف را باید ارتقا دهید.

(منبع: زومجی)

سیستم مورد نیاز
سیستم پیشنهادی
CPU
Intel Core i5-3470 AMD FX-6300
Intel Core i7-6700 AMD Ryzen 5 2600
VGA
NVIDIA GeForce GTX 660 AMD Radeon HD 7870
NVIDIA GeForce GTX 1070 AMD Radeon RX Vega 56
RAM
4 GB
6 GB
HDD
40 GB
40 GB
OS
Windows 10 64-bit
Windows 10 64-bit

ویژگی های نسخه DODI Repacks :

v1.0.12.0 + DLC + MULTi3

مدت زمان نصب 20 - 10 دقیقه

  • پارت ها را اکسترکت کرده.
  • فایل زبان را داخل پوشه بازی کپی نمایید
  • اقدام به نصب بازی نمایید.
  • بعد اتمام نصب میتوانید بازی کنین و از بازی لذت ببرین
برای ارسال دیدگاه وارد شوید
دیدگاهی ثبت نشده است