جوانان

دانلود بازی Alan Wake 2 Deluxe Edition برای کامپیوتر

ADMIN-1 ۰۳ آبان ۱۴۰۲ ۱۶۱۲ ۰
  • انتشار ۰۵ آبان ۱۴۰۲
  • ناشر Remedy Entertainment
  • سبک ماجراجویی
  • پلتفرم Epic Games
  • نسخه Backup Data
  • حجم بازی 50 GB

Alan Wake 2 Deluxe Edition

نسخه نهایی  Epic Game مخصوص آنلاین و آفلاین  با حجم 0 گیگابایت
Epic Games Backup


آلن ویک، نویسنده ای گمشده که در کابوسی فراتر از دنیای ما به دام افتاده است، در تلاش برای شکل دادن به واقعیت پیرامون خود و فرار از زندان خود، داستانی تاریک می نویسد. ویک با ترس تاریکی که او را شکار می کند، سعی می کند عقل خود را حفظ کند و شیطان را در بازی خودش شکست دهد.
اندرسون و ویک دو قهرمان در دو سفر ناامیدانه در دو واقعیت مجزا هستند که در قلب به روش هایی به هم مرتبط هستند که هیچکدام نمی توانند آن ها را درک کنند: بازتاب یکدیگر، بازتاب همدیگر، و تأثیرگذاری بر دنیای اطرافشان.
تاریکی فراطبیعی که توسط داستان ترسناک تغذیه می‌شود، به برایت فالز هجوم می‌آورد، مردم محلی را فاسد می‌کند و عزیزان اندرسون و ویک را تهدید می‌کند. نور سلاح آنها - و پناهگاه امن آنها - در برابر تاریکی است که با آن روبرو هستند. گرفتار شدن در یک داستان وحشتناک شوم که در آن فقط قربانیان و هیولاها وجود دارد، آیا می توانند قهرمان شوند؟

حل یک معمای مرگبار
آنچه به عنوان یک تحقیق قتل در شهر کوچک آغاز می شود، به سرعت به یک سفر کابوس تبدیل می شود. منبع تاریکی ماوراء طبیعی را در این داستان ترسناک روانشناختی پر از تعلیق شدید و پیچش های غیرمنتظره کشف کنید.

به عنوان دو شخصیت بازی کنید
هر دو داستان آلن ویک و ساگا اندرسون را تجربه کنید و رویدادها را از منظرهای مختلف مشاهده کنید. بین مسابقه مرگ یا زندگی اندرسون برای حل این پرونده و تلاش های ناامیدانه ویک برای بازنویسی واقعیت خود برای فرار از اعماق مکان تاریک جابه جا شوید.

دو جهان را کاوش کنید
دو دنیای زیبا و در عین حال وحشتناک را تجربه کنید که هر کدام دارای شخصیت های غنی و تهدیدات مرگبار خود هستند. مناظر باشکوه دریاچه کالدرون در شمال غربی اقیانوس آرام و شهرهای بت‌های برایت فالز و واتری را کشف کنید. با تضاد شدید، سعی کنید از منظره شهری کابوس‌وار Dark Place فرار کنید.

زنده ماندن با نور
با منابع محدود، در موقعیت‌های ناامیدکننده جنگ نزدیک، با دشمنان ماوراء طبیعی قدرتمند مقابله کنید. برای زنده ماندن به چیزی بیش از یک اسلحه نیاز است: نور سلاح نهایی در مبارزه با تاریکی است و زمانی که دشمنان تهدید به غلبه بر شما می کنند، پناهگاه شما خواهد بود.
*حاوی شعله موشک، جعبه کمک های اولیه، مسکن و یک فنجان قهوه جذاب است. جذابیت فنجان قهوه، Saga را از مرگ بر اثر یک ضربه قاتل نجات می دهد. هنگام استفاده، جذابیت برای همیشه می شکند. آیتم های بسته منابع بقا در طول ماموریت دوم باز می شوند.

سیستم مورد نیاز
سیستم پیشنهادی
CPU
Intel Core i5-7600K AMD Ryzen 5 1600
Intel Core i7-10700 AMD Ryzen 7 3700X
VGA
NVIDIA GeForce RTX 2060 AMD Radeon RX 6600 XT
NVIDIA GeForce RTX 3060 AMD Radeon RX 6600 XT
RAM
16 GB
16 GB
HDD
90 GB
90 GB
OS
Windows 10 64-bit
Windows 10 64-bit

نسخه اورجینال:

دیتای رسمی و نهایی بازی منتشر شده در اپیک گیمز -  آپدیت 5 آبان 1402

برا تهیه اکانت اورجینال و اشتراکی بازی روی تصویر زیر کلیک نمایید

لینک های دانلود مستقیم بازی Alan Wake 2 Deluxe Edition برای PC (اپیک گیمز) - آپدیت 5 آبان
تمامی لینک های دانلود سایت نیم بها می باشند
رمز فایل ها www.gameshift.ir
برای ارسال دیدگاه وارد شوید
دیدگاهی ثبت نشده است